Ремонт операційної лампи у Дитячій клінічній лікарні №5 Святошинського району міста Києва1

(Фото лампи, відремонтованої майстрами компанії Маестро медікал в Дитячій клінічній лікарні №5 Святошинського району м. Києва).

Лампа клінічної лікарні №5 на момент нашого приїзду. Час від моменту замовлення до нашого приїзду склав 5:00.

Світильник перебував не в кращому стані: повністю розібраний пристрій лежав, як загиблий в бою воїн. У світильника були відсутні кілька запчастин: лампочки, кришки та інші елементи корпусу. Хірургічна лампа була виготовлена ​​в 90-х роках у Франції. Завезений в Україну як бувший у використанні світильник з Норвегії. У ньому були відсутні патрони, що істотно ускладнювало ремонт.  Джерело світла, що стояло у лампі раніше, було невідоме. Також важливо зазначити, що ми були змушені виробити деякі деталі корпусу самостійно через їх відсутність.

Ремонт операційної лампи у Дитячій клінічній лікарні №5 Святошинського району міста Києва2

Класичним підходом до вирішення цієї ситуації була б заміна цього світильника на нову світлодіодну лампу, але, в силу відсутності бюджетного фінансування, лікарня була змушена шукати інший шлях вирішення ситуації.

Інженери компанії Маестро медікал були раді допомогти лікарям Києва, оскільки без освітлення в операційній не може бути проведена жодна операція.

Ремонт операційної лампи у Дитячій клінічній лікарні №5 Святошинського району міста Києва3

Роботи, які були виконані:

  • виготовлення металевих деталей лампи (які були відсутні);
  • очищення всієї оптики від пилу і нальоту;
  • підбір запчастин на заміну в іншого виробника;
  • фарбування;
  • монтаж;
  • налаштування роботи лампи.

 

Час роботи - 2 дні.

Вартість ремонту - 6500грн.

 

Головний лікар клінічної лікарні №5 м. Києва був радий успішній співпраці з компанією Маестро медікал, оскільки лікарня могла відновити прийом пацієнтів. А завдяки вмілим рукам наших майстрів, якість світіння лампи стала значно кращою, ніж була до її ремонту.

Завдяки знанням та багаторічному досвіду, освітлення медичних установ для нас є одним з пріоритетних напрямків. Компанія Маестро медікал виконує наступні види робіт:

  • ремонт світильників будь-якої складності;
  • модернізація систем освітлення лікарень і клінік;
  • підбір і встановлення операційних безтіньових світильників у Києві та інших містах України.
Коментарі ()
Головна новина