Компанія Маестро медікал постійно відвідує виставки MEDICA у Дюссельдорфі (Німеччина), адже саме тут щороку у листопаді вся світова індустрія медичного обладнання демонструє свої останні досягнення та розробки. Відвідування таких масштабних профільних заходів дозволяє бути в курсі всіх важливих подій, новинок та технологій медичної галузі.


MEDICA 2021 – міжнародна медична виставка в Дюссельдорф1


У 2021 році після вимушеної перерви, пов'язаної з пандемією Covid-19, виставка MEDICA знову повернулася до офлайн формату і перевершила найсміливіші очікування щодо відвідуваності, кількості експонентів, технологічних інновацій, а також інформації, представленої на конференціях та форумах. Варто відзначити неймовірно жваву атмосферу – всі скучили за живим спілкуванням і були натхненні тим, що особисті зустрічі знову виходять на перший план. Ми були раді зустріти наших постійних партнерів і встановити зв'язки з новими постачальниками.

MEDICA 2021 – міжнародна медична виставка в Дюссельдорф2


У рамках заходу була проведена низка зустрічей та переговорів, в результаті яких ми раді повідомити, що незабаром завозитимемо зовсім нову технологію, яка ще не була представлена в Україні, а також розширимо існуючий асортимент. Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті та в соціальних мережах!
Коментарі ()
Головна новина