Відеоларингоскоп А20 - швидкий спосіб інтубації

Відеоларингоскоп А20 відмінно справляється з важкою інтубацією пацієнтів, дозволяє виконати процедуру з візуальним контролем за мінімальний час, тим самим забезпечуючи прохідність дихальних шляхів. 
 
Відеоларингоскоп включає в себе портативний дисплей з електронним модулем, ручку і набір одноразових лез. 
 
Сьогодні відеоларингоскоп є необхідним інструментом для інтубації пацієнтів з COVID-19, при цьому лікар не наближається до пацієнта для контролю інтубації, а дивиться на екран приладу, знижуючи ризик зараження медперсоналу . 
 
Відеоларингоскоп А20 дозволяє покращити огляд для лікаря до проведення інтубації. Ця технологія дає можливість чітко побачити положення трубки на екрані безпосередньо в процесі установки, в рази зменшує ризики ускладнень і труднощів інтубації. 
 
Цей відеоларингоскоп також широко використовується не лише у відділеннях інтенсивної терапії для дорослих, а й для новонароджених. Застосовується у відділеннях реанімації, приймальних відділеннях, операційних, при наданні першої медичної допомоги в амбулаторних умовах. 
 
Відеоларингоскоп безпечний для пацієнтів за рахунок тонкого профілю леза. 
 
Завдяки використанню одноразових лез і можливості повного занурення в рідкі середовища, прилад є стерильним. Екран і ручку можна піддавати дезінфекції високого рівня. 
 
Переваги відеоларингоскопії: 
 
  • безпека, знижений ризик травматизації; 
  • велика інформативність і контроль процедури; запис процесу на відео, знімки процедури; 
  • швидкість в постановці діагнозу; 
  • одночасне виконання малоінвазивних хірургічних втручань; 
  • виконання процедури за лічені хвилини. 
Відеоларингоскоп є основним методом діагностики патологій гортані, що використовується в нинішній медичній практиці.
Віделарінгоскоп А20 відмінно справляється з важкою інтубацією пацієнтів, дозволяє виконати процедуру з візуальним контролем за мінімальний час, тим самим, забезпечуючи прохідність дихальних шляхів. 
 
відеоларингоскоп включає в себе: портативний дисплей з електронним модулем, рукоятку і набір одноразових лез. 
 
на даний момент відеоларингоскоп є необхідним інструментом для інтубації пацієнтів з COVID-19, при цьому лікар не наближається до пацієнта для контролю інтубації, а дивиться на екран приладу, знижує ризик зараження медперсоналу . 
 
відеоларингоскоп А20 дозволяє поліпшити огляд для лікаря до проведення інтубації. Ця технологія дає можливість чітко побачити положення трубки на екрані безпосередньо в процесі установки, в рази зменшує ризики ускладнень і труднощів інтубації. 
 
Даний відеоларингоскоп також широко використовується не тільки у відділеннях інтенсивної терапії для дорослих, а й для новонароджених. Застосовується в відділеннях реанімації, приймальних відділеннях, операційних, при наданні першої медичної допомоги в амбулаторних умовах. 
Коментарі ()
Головна новина