Яким повинен бути медичний світильник? На що потрібно звернути увагу лікаря при виборі лампи?

Автор: Ольга Науменко В: Новини на: Коментар: 0 Переглянуто: 126

(На фото стельовий світильник Doctor Lamp LED300/300) 

-оирмпм

-лорир

Однозначно можна сказати, що медичний світильник повинен бути надійним і довговічним адже жодна медична процедура не може бути проведена якщо у лікаря під рукою немає професійного освітлення.

Всі медичні лампи створені за спеціальною технологією так єто пристрій не побутовий назначення. Далі ми опишемо основні види світільніков і причини відмінності цін в здавалося б малоотлічающіхся між собою приладах.

Види хірургічних світильників

У сучасній медицині розрізняють два основних типи:

  • стельові - даний тип світильників вважається стаціонарним так як монтується на стелю, і будь-яке пересування лампи далі може бути виконано тільки в рамках довгі кронштейна самого пристрою. У свою чергу стельові медичні світильники отличаються кількістю плафонів, їх величиною і технічними характеристиками.

  • пересувні - мобільні медичні лампи можуть бути тільки з одним плафоном, і до їх основних відмінностей можна віднести величину плафона, технічні характеристики і звичайно ж виробника. Досвідчені фахівці відзначають, що найкращі хірургічні світильники - це пересувні, так як дозволяють подавати світло з того боку, з якою зручно фахівця. Також потрібно відзначити що мобільні лампи мають можливість додаткової комплектації акумуляторною батареєю на випадок відключення живлення в лікарні.

Також на ринку медичного освітлення ви можете зустріти налобні світильники, які частіше використовують лікарі, що працюють з дихальними шляхами, їх основним перевагою є те що вони мають дуже яскравий вузький промінь, який необхідний для освітлення важкодоступних місць - таких як вухо або горло.

Окремим напрямком можна виділити стоматологічні світильники вони є менш потужними ніж хірургічні та найчастіше відзначаються більш компактними розмірами, так як вони повинні бути комфортними як для лікаря так і для пацієнта.

Технічні особливості світильника:

Вище ми описали особливості світильників, які більше відносяться до зовнішніх параметрах і особливостям установки. Далі ми докладно розглянемо технічні особливості медичних ламп, на які потрібно звернути увагу в першу чергу.

Основні технічні ОСОБЛИВОСТІ ХІРУРГІЧНИХ СВІТИЛЬНИКІВ:

  1. Бестенвая робота;
  2. Кількість люксів;
  3. Передача кольору;
  4. Фокусування;
  5. Якісний важіль кронштейну;

Дана стаття розкрила основні аспекти, на які потрібно звернути увагу при виборі медичного світильника для лікаря будь-якого профілю і лікарні будь-якого напрямку.

Сподіваємося що дана інформація була корисною для Вас!

ТОП 3 ХІРУРГІЧНИХ СВІТИЛЬНИКІВ 2020

Хірургічна світлодіодна лампа Doctor Lamp LED300

Світильник медичний пересувний Doctor Lamp LED300M

Безтіньова лампа хірургічна LED7500

-ШРОР

-ОРРИРМ

-ОРИРПМП

Коментарі

На даний момент коментарів немає.

Залиште ваш коментар

Неділя Понеділок Вівторок Середа Четвер П'ятниця Субота Січень Лютий Березень Квітень Травень Червень Липень Серпень Вересень Жовтень Листопад Грудень

Реєстрація нового акаунту

Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль