Повернення товару та анулювання замовлення

1.1. Обмін та повернення товару (у тому числі при розірванні договору купівлі-продажу) регулюється Законом України «Про захист прав споживачів» та може здійснюватися за адресою: м. Київ, вул. Василя Верховинця, 12 (якщо така можливість визначена умовами Продавця).

Відповідно до Додатка №3 постанови Кабінету Міністрів України від 19.03.1994 № 172 щодо реалізації окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів», п.16 наказу Міністерства охорони здоров'я України від 10.07.2005 № 360 «Порядок відпуску лікарських засобів та виробів медичного призначення» вироби медичного призначення належної якості поверненню та обміну не підлягають!

1.2. Медичні вироби є непродовольчим товаром. До них застосовуються правила обміну товарів належної якості, але тільки в тому випадку, коли така медична техніка призначена для особистого, домашнього чи іншого використання, не пов'язаного з підприємницькою діяльністю.

Якщо пристрій придбано для домашнього використання, ви можете повернути його протягом 14 днів з моменту отримання товару (лише за наявності чека). Важливою є та обставина, що відповідно до ч. 1 ст. 9 Закону «Про захист прав споживачів» обмінюють товар належної якості, якщо його не використовували та збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Якщо ж медтехніку (медичне обладнання) придбали з комерційною метою, тобто юридичні особи (медустанови), то перелічені вище права споживачів на них не поширюються. У такому разі медтехніку повертають відповідно до умов договору купівлі-продажу, постачання, а також ЦКУ. Тобто лише за договором купівлі-продажу і лише для фізичних осіб (для особистого використання) діє право повернення та обміну.

Користувач, зокрема, також зобов'язаний належним чином пакувати відправлення зовні та всередині, щоб товар не пошкодився у процесі транспортування.

1.3. При отриманні товару поштою, повернення такого товару (у тому числі при розірванні договору купівлі-продажу) здійснюється поштою, за адресою: м. Київ, відділення Нової пошти №88. Отримувач: представник ТОВ "Маестро Медікал".

1.4. При обміні та поверненні товари слід відправити у повній комплектації, додавши наступні документи:

- заява на обмін або повернення коштів, із зазначенням причин;

- акт приймання-передачі товару/накладна/чек від продавця (документ, що підтверджує факт придбання товару);

- гарантійний талон.

1.5. Користувач зобов'язаний оглянути товар разом із розрахунковим документом при отриманні замовлення (посилки) у присутності представника перевізника, у тому числі при отриманні товару, який повернувся після гарантійного обслуговування. Претензії користувача до продавця щодо товару, отриманого через кур'єрську службу з приводу товарного або зовнішнього вигляду (пошкодження), виявлені при отриманні товару, мають бути зафіксовані користувачем разом із представником кур'єрської служби шляхом складання письмового документа, в якому відображаються виявлені ушкодження. В інших випадках претензії щодо пошкодження товару у процесі транспортування пред'являються безпосередньо до перевізника.