Чому варто працювати з Maestro Medical?

Сфера медицини була і є одним з найважливіших пріоритетів більшості країн світу. Стрімкий її розвиток допомагає людям боротися з недугами, які хвилювали багато років. Сьогодні, медичне обладнання і його сервіс дозволяє клінікам та медичним центрам обслуговувати пацієнтів навіть в режимі нон стоп. Запровадженням цієї ідеї і займається компанія Maestro Medical.

Головний офіс компанії знаходиться в Києві. За час нашого існування нам вдалося створити надійну та професійну команду, яка не тільки реалізує обладнання для медицини, але й здатна обслуговувати його та ремонтувати навіть найскладніші несправності. Для нас важливо, щоб клієнт, який звертається до нас, отримав відповіді на питання, які його хвилюють. Також якісний сервіс та найкраще обладнання за оптимальною ціною.

Maestro Medical співпрацює з такими українськими та міжнародними компаніями, як Alton, Aton, FireFly, MDK Med, Quanta System, HFMED, ILLUCO, PUSEN, SIUI, SonoScape та багатьма іншими, для того, щоб ви могли мати широкий вибір якісного медичного обладнання. Кожний прилад ми перевіряємо та надаємо гарантію його функціональності.

Основною концепцією для Maestro Medical є максимальна інтеграція в медичну спільноту світу, де поєднується безцінний досвід з сучасними технологіями, існує взаєморозвиток та взаємодопомога. Ми хочемо, щоб кожен наш клієнт відчув себе частиною цього процесу.

Продаж медичного обладнання

Для того, щоб запропонувати вам найсучасніше обладнання, наші працівники відвідують виставки та виробництва в таких країнах, як Італія, Німеччина, Китай, Франція, Нідерланди, Бельгія та інші. Світовий досвіт у виробництві технологій, яким з нами діляться партнери, дозволяє запропонувати вам не тільки обладнання медичне, але й досвід його використання. Саме тому, звертаючись до нас можна бути впевненим в надійності та функціональності кожного пристрою. Реалізуємо обладнання для діагностики та обстежень, медичні меблі різних видів та типів, для анестезіологів, стерилізаційне та фізіотерапевтичне, ЛОР обладнання та витратні матеріали. Ви можете купити медичне обладнання в Києві та по всій Україні.

Сервіс та ремонт обладнання для медицини

Обладнання для сучасної медицини, сьогодні, виготовляється з урахуванням його майбутнього регулярного використання. Для запобігання можливих негараздів, виробники надають гарантію для того, щоб процеси, пов’язані з ним, не зупинялися. Але що робити, якщо гарантійний термін скінчився? Або несправність виникла не в рамках гарантійного випадку? Для цього в нашій компанії ми створили відділ сервісу та ремонту. Ми обслуговуємо та ремонтуємо медичне обладнання будь-якої складності в нашому офісі або на виїзді. Ремонт обладнання не обмежується Києвом. Ви можете надсилати його з інших міст України.

Меню

Порівняти 0