Високочастотний електрокоагулятор Uzumcu EK-410

Применяется для выполнения разрезов и коагуляции во время хирургических вмешательств. Удовлетворяет все требования операционных, может применяться во всех медицинских отделениях.

Детальніше
192 500 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Перетелефонуйте мені
Артикул:
EK-410
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Електрохірургічні пристрої Üzümcü EK-410 з потужністю 400 Вт і максимальною вихідною потужністю - це пристрої, які можуть використовуватися у всіх областях хірургії, таких як загальна хірургія, ортопедія, урологія, серцево-судинна хірургія та нейрохірургія, з високою продуктивністю і технологією микроопераций.

Має додатковий вихід для підключення другого монополярного електрода, що дозволяє використовувати два монополярних інструменту під час операції.
Система безпеки контролюється кодом помилки і описом на РК-дисплеї (англійською мовою) та сигналізацією тривоги в разі невдачі. Конструкція приладу дозволяє використовувати монополярний і біполярний режими за рахунок електрода - ручки і ножної педалі. Автоматична активація при біполярної коагуляції. Дві активації при монополярной коагуляції. Два входи при розрізах монополярним інструментом. Зовнішній аргон-варіант підключення пристрою.

Детальніше
Параметри
EK-410

Меню

Налаштування