Апарат радіально-ударно-хвильової терапії Modus ESWT

Апарат радіально-ударно-хвильової терапії Modus ESWT є професійним обладнанням для фізіотерапії, широко використовується в косметології, ортопедії, неврології, урології та інших напрямках сучасної медицини. Завдяки такому апарату є можливість впливати на кістки, хрящі, судини, жирову тканину і інші акустичні щільні структури організму для отримання необхідного ефекту. Також ударно-хвильова терапія є дуже ефективною в спортивній і реабілітацій медицині.

Детальніше
375 000 грн
Товар в наявності
Доступно з: 2020-11-19
Замовити КП
Артикул:
10172
Бренд:
Додати для порівняння0
Супутні товари
Відсутні
Опис

Modus ESWT ® (радіально ударно-хвильова терапія) з вбудованим компресором - ефективний пристрій з можливістю портативного використання.

У нашому пристрої використовується система лікування високочастотними радіальними ударними хвилями з сенсорним екраном.  Він готовий до використання в різних пакетах лікування, а також допомагає оператору за допомогою візуальних і письмових пояснень лікування.

ЛІКУВАННЯ БОЛЮ В 4 ЕТАПУ

1. МЕДИЧНЕ ОБСТЕЖЕННЯ

Знайдіть хворобливу ділянку.

2. ПІДПИСАТИ:

Відзначте хворобливу ділянку.

3. НАНЕСЕННЯ ГЕЛЯ.

Нанесіть гель, щоб з'єднати ударні хвилі з тканиною.

4. ЗАСТОСОВУЙТЕ УДАРНІ ХВИЛІ

Під час передачі s на уражену ділянку за допомогою нашого радіального або сфокусованого пристрою щільно прикладіть аплікатор до хворобливої ​​ділянки на шкірі.

Ефективність ударно-хвильової терапії

 «Коли ударна хвиля зустрічає матеріал з іншим акустичним опором, частина енергії хвилі передається, а частина відбивається.  Ставлення переданої енергії до відбитої енергії на кордоні різниться в залежності від властивостей задіяних тканин.  Імпульс ударної хвилі високого тиску на межі поділу матеріалів може викликати розтягнення на цьому кордоні.  Залежно від фізичних властивостей матеріалу можуть виникнути мікроструктурні зміни і тріщини ».  (Sems, Dimeff & Ianotti JP., 2006).

При ударно-хвильової терапії терапевтичний результат легко досягається за рахунок передачі більшої кількості енергії тканинам.

Функції

 • Це найпотужніший апарат радіальної ударно-хвильової терапії на ринку.  Він видає імпульси до 22 Гц і 5 бар.

 • Легкий і портативний (10 кг).  Ви можете лікувати пацієнтів де завгодно і коли завгодно.

 • Під час лікування налаштовані параметри можна легко переглянути і змінити на екрані апарату.

 • Апарат надає готові лікувальні програми, а також візуальну, письмову і відеоінформацію.  (Керівництво по показаннями і патологічним застосуванням).

3 різних режими лікування:

АВТО

В режимі AUTO ви можете автоматично регулювати частоту і потужність.  Modus автоматично регулює необхідні параметри для лікування, яке ви вибираєте з керівництва.

НАРОЩУВАТИ

Він починає лікування на малій потужності і автоматично перемикається на певні значення після 500 розрядів.  Таким чином, пацієнтові стає легше адаптуватися до лікування.

ЛОПАТИСЯ

Modus надає варіант з альтернативної частотою.  Цей режим рекомендується при міофасциальний больовому синдромі або м'язових областях.  В цьому режимі запобігає розвиток толерантності до деяких механічних подразників, переважною пацієнтів.

Modus ESWT ® Radial Handpiece може передавати чистий ефект на тканини у вигляді 5 бар.

Підвищіть ефективність вашої програми за допомогою наконечника Modus.

 • Система підвіски для зменшення кількості рефракційної вібрації

 • Широкий вибір аплікаторів для різних варіантів лікування

 • Програмна система, яка записує кількість використань і наданих імпульсів

 • Проста заміна комплекту для обслуговування та ревізії

 • Легка вага і зручний ергономічний дизайн

Modus ESWT ® (радіально ударно-хвильова терапія)

Використання і методи лікування;  Ахіллодінія, підошовний фасциит, міофасціальні тригерні точки, кальцинований тендиніт плеча, променевої та ліктьової плечової епікондиліт, тендиніт надколінка, інші порушення прикріплення сухожиль, активація м'язової та сполучної тканини, акупунктурная ударно-хвильова терапія

Modus ESWT ® (радіально ударно-хвильова терапія)

Надає візуальну і письмову оповідальну інформацію з готовими протоколами лікування.  (Керівництво по показаннями і патологічним застосуванням)

Modus ESWT ® (радіально ударно-хвильова терапія)

Ахіллове сухожилля - одне з найдовших сухожиль в тілі, яке з'єднує м'язи задньої частини гомілки з кісткою.  Це гнучка текстура в формі стрічки.  Він розташований на п'яті і за щиколоткою, це відчувається при русі.

Modus ESWT ® (радіально ударно-хвильова терапія)

Це кальцинований тип тендинита.  Це скарга на біль в плечі, викликану вторинним запаленням суглоба, викликаним відкладеннями кальцію в сухожиллях поруч з плечовим суглобом.

Детальніше
Параметри
10172

Параметри

Додаткові параметри
Сенсорний дисплей
Тип
Радіально-ударно-хвильовий
Розмір
320 мм x 390 мм x 120 мм
Вага
10 кг

Меню

Налаштування