Апарат радіально-ударно-хвильової терапії Modus Cellulite AWT

299 600 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Доступно з: 2020-11-19
Перетелефонуйте мені
Артикул:
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Modus Cellulite AWT розроблений для широкого спектра застосувань з ефективним використанням та ефективністю ударних хвиль для використання в центрах краси та естетики.

Завдяки нещодавно розробленої технології AWT (акустичної хвильової терапії) швидкі результати були отримані з набагато більш короткими сеансами.  Ефективність AWT підтверджена різними науковими дослідженнями.

Modus Cellulite AWT успішно використовується в фізіотерапевтичних і ортопедичних клініках в косметичних і естетичних цілях для лікування целюліту, відновлення після ліпосакції, видалення зморшок після пологів, варикозного розширення вен і в клініках підтягувала терапії.

Широкий спектр аплікаторів з Modus Cellulite AWT максимально підвищив ефективність технології AWT з її ефективним ритмом і довгим терміном служби.

Ефективність ударно-хвильової терапії

 «Коли ударна хвиля зустрічає матеріал з іншим акустичним опором, частина енергії хвилі передається, а частина відбивається.  Ставлення переданої енергії до відбитої енергії на кордоні різниться в залежності від властивостей задіяних тканин.  Імпульс ударної хвилі високого тиску на межі поділу матеріалів може викликати розтягнення на цьому кордоні.  Залежно від фізичних властивостей матеріалу можуть виникнути мікроструктурні зміни і тріщини ».  (Sems, Dimeff & Ianotti JP., 2006).

При ударно-хвильової терапії терапевтичний результат легко досягається за рахунок передачі більшої кількості енергії тканинам.

Функції

 • Це найпотужніший апарат радіальної ударно-хвильової терапії на ринку.  Він видає імпульси до 22 Гц і 5 бар.

 • Легкий і портативний (10 кг).  Ви можете лікувати пацієнтів де завгодно і коли завгодно.

 • Під час лікування налаштовані параметри можна легко переглянути і змінити на екрані апарату.

 • Апарат надає готові лікувальні програми, а також візуальну, письмову і відеоінформацію.  (Керівництво по показаннями і патологічним застосуванням)

3 різних режимів лікування

АВТО

В режимі AUTO ви можете автоматично регулювати частоту і потужність.  Modus автоматично регулює необхідні параметри для лікування, яке ви вибираєте з керівництва.

НАРОЩУВАТИ

Він починає лікування на малій потужності і автоматично перемикається на певні значення після 500 розрядів.  Таким чином, пацієнтові стає легше адаптуватися до лікування.

ЛОПАТИСЯ

Modus надає варіант з альтернативної частотою.  Цей режим рекомендується при міофасциальний больовому синдромі або м'язових областях.  В цьому режимі запобігає розвиток толерантності до деяких механічних подразників, переважною пацієнтів.

Modus ESWT ® Radial Handpiece може передавати чистий ефект на тканини у вигляді 5 барів.

Підвищіть ефективність вашої програми за допомогою наконечника Modus.

 • Система підвіски для зменшення кількості рефракційної вібрації

 • Широкий вибір аплікаторів для різних варіантів лікування

 • Програмна система, яка записує кількість використань і наданих імпульсів

 • Проста заміна комплекту для обслуговування та ревізії

 • Легка вага і зручний ергономічний дизайн

Modus Cellulite AWT ® (радіально-ударно-хвильова терапія)

Modus Cellulite AWT розроблений для центрів краси та естетики з метою використання ударних хвиль з максимальною ефективністю і з широким спектром застосування.

Modus Cellulite AWT ® (радіально-ударно-хвильова терапія)

Целюліт виникає, коли сполучна тканина під шкірою втрачає свою еластичність, і шкіра втягується всередину підшкірно-жирової тканиною, в результаті чого на поверхні шкіри з'являється апельсинова кірка.

Детальніше
Параметри

Параметри

Тип
Радіально-ударно-хвильовий
Розмір
320 мм x 390 мм x 120 мм
Додаткові параметри
Сенсорний дисплей
Аплікатори
8 одиниць
Вага
10 кг

Меню

Налаштування