Гольмієвий лазер Quanta System Litho 30W / 35W

Новий

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

Додати для порівняння

Все про товар

Litho 30W та 35W — це літохірургічний лазер медичний з автоматичним регулюванням тривалості імпульсу, яка заснована на лазері Holmium (Ho: YAG) з випромінюванням на довжині хвилі 2100 нм. Цей пристрій активно використовується в хірургії для літотрипсії, трансуретрального висічення простати, уретротомії та видалення пухлин. Така довжина хвилі активно поглинається біологічною тканиною та водою. Це забезпечує відмінні властивості різання, абляції та гемостазу.

Лазер гольмієвий Litho призначений для каміння ниркового та інших. Обмежена проникність випромінювання (0,3 - 0,4 мм) призводить до мінімальних пошкоджень навколишніх тканин. Лазер автоматично налаштовує параметри випромінювання на основі діаметра волокна та вибраного режиму.

Розширені імпульсні властивості, специфічні параметри частоти повторення та енергії імпульсів забезпечують стабільне положення каменя. Використання високого тарифу повторення та низької енергії в імпульсі забезпечена точна фрагментація. Подвійний перемикач, який керується ногою, має передній роз’єм. Така конструкція дозволяє оператору контролювати готовий чи резервний стан одразу.

Характеристики
Живлення230 V АС, одна фаза; 50/60 Hz; 10 A
Потужність30W / 35W
Довжина хвилі2100 нм

Меню

Порівняти 0