Гольмієвий лазер Quanta System Litho DK30

Новий

Лазер гольмієвий для літотрипсії мобільний. Потужність 30W.

Детальніше

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

 
Все про товар

Litho 30DK — це унікальний лазер медичний від компанії Quanta System. Заснована на лазері Holmium (Ho: YAG) з випромінюванням на довжині хвилі 2100 нм. Ця довжина хвилі сильно поглинається водою та біологічною тканиною, що забезпечує відмінні властивості різання, абляції та гемостазу. Обмежена проникність випромінювання (0,3 - 0,4 мм) призводить до мінімальних пошкоджень навколишніх тканин. Має вбудовану систему розпізнавання волокон. Успішно використовується в загальній хірургії та урології для літотрипсії, уретротомії, висічення пухлин сечового міхура, трансуретрального розрізу простати.

Сучасний гольмієвий лазер в урології справляється з нирковими та іншими каменями, де методика літотрипсії з ефектом пилення може усунути необхідність екстракції кошику. Стабільне положення каменя забезпечується завдяки розширеним імпульсним властивостям та специфічним налаштуванням частоти повторення й енергії імпульсів.

Виготовлений з надміцних матеріалів, завдяки яким апарат має підвищену механічну стійкість та подовжений строк використання. Матеріал також не чутливий до регулярної зовнішньої дезінфекції будь-якими засобами. Може бути розміщений як на столі так і на інших стабільних поверхнях.

 
Характеристики
Потужність30W
Довжина хвилі2,1 μm

Меню