Світильник медичний пересувний Maestro LED300EM з акумулятором

Операційний світильник з додатковим автономним джерелом живлення. Дозволяє працювати лампі без мережі до 3 годин.

Детальніше
73 950 грн
Товар в наявності
Доступно з: 2020-07-23
Перетелефонуйте мені
Артикул:
10138
Бренд:
Додати для порівняння0
Супутні товари
Відсутні
Опис

ОПЕРАЦІЙНИЙ СВІТИЛЬНИК З ДОДОТКОВИМ АВТОНОМНИМ ДЖЕРЕЛОМ ЖИВЛЕННЯ. ДОЗВОЛЯЄ ПРАЦЮВАТИ ЛАМПІ БЕЗ МЕРЕЖІ ДО 3 ГОДИН

Все більше операцій робиться лапароскопічно або з мінімальним проникненням. Тому і не завжди потрібна масивна надпотужна операційна лампа. Все частіше хірурги обирають більш компактні варіанти для невеликих операціних.  Такий безтіньовий операційний пересувний світильник варто купити ортопедам, гінекологам, урологам, проктологам, косметологам. 

На відміну від галогенних світильників, ця операційна лампа не нагрівається, має приємне природне світло і служить в 10 разів довше, адже ресурс світлодіодів - 50 тисяч годин. Плафон компактний, повертається в 3D, має достатню потужність для проведення діагностики та малоінвазивних втручань.

Пересувний операційний світильник дозволяє переміщати його не тільки в межах кімнати, але і легко перевозити між кабінетами. Це не прив'язує персонал до конкретного приміщення, як у випадку зі стельовим безтіньовим світильником. Операційну можна швидко організувати там де потрібно.

Регулювання потужності здійснюється на панелі управляння. Всього є 10 ступенів яскравості. Поруч знаходиться кнопка включити-виключити. По центру плафона розташована знімна ручка для зміни положення світильника. Вона може стерилизоваться в автоклаві.

Такий безтіньовий світильник має надійну систему важелів, які дозволяють встановити плафон в будь-якому зручному положенні. Самовільно нічого не опускається і не піднімається - все надійно фіксується. Нижня платформа виконана з чавуну, що забезпечує високу стійкість. Каучукові колеса мають гальма. 

Окремо варто сказати про джерела світла. У цьому медичному світильнику використано 24 супер ефективних світлодіоди від німецького виробника Osram. Вони мають високу яскравість і чудову передачу кольорів (Ra = 98). Температура світла - нейтрально білий відтінок 4500К.

Плафон світильника зібраний щільно, придатний для миття мокрою ганчіркою. Усередині нього немає небезпечної напруги - вся електроніка працює від напруги 24 вольта. Дана лампа сертифікована в Україні і Європі як безпечний і ефективний безтіньовий хірургічний світильник для операційної кімнати.Бестеневая лампа

Детальніше
Параметри
10138

Параметри

Матеріал
LED Osram
Живлення
220-230V + акумулятор
Потужність
24W
Висота
160-210 см
Діаметр
300 мм
Діаметр світлового поля
90-200 мм
Інтенсивність світла
70000-120000 Lux
Кольорова температура
4500K
Тип
Пересувна з аккумулятором
Меню
Налаштування