Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope
Гістероскоп LiNA OperaScope

Гістероскоп LiNA OperaScope

Товар в наявності
1 000,00 $

Передзвоніть мені

Завантажити КП (PDF)

Опис

Гістероскоп LiNA OperaScope – повноцінна одноразова система для виконання оперативної гістероскопії у стаціонарному чи оглядовому кабінеті.

Вартість та складність застосування традиційного обладнання можуть викликати труднощі впровадження гістероскопії у вашу медичну практику, адже виникає потреба у залученні додаткового персоналу, застосуванні стерилізаційних засобів та великої кількості витратних матеріалів.

Відеогістероскоп LiNA OperaScope дозволяє перетворити звичайний оглядовий кабінет на повноцінний гістероскопічний кабінет – зручна, готова до використання одноразова конструкція дозволяє діагностувати та лікувати пацієнтів без капітальних витрат, обмежень та складнощів, характерних для традиційної гістероскопії.

Переваги одноразової портативної системи для гістероскопії LiNA OperaScope:

  • Ергономічна рукоятка та вигнутий «анатомічний» кінчик з відхиленням на 25°. При розробці продукту вся увага була сфокусована на анатомії пацієнта та ергономіці хірурга.
  • Керованість та контроль, яких ви так довго шукали. Жорсткий катетер і керований на 360° наконечник забезпечують ідеальну маневреність та дозволяють адаптуватися до унікальної анатомії пацієнта.
  • Тонкий катетер для меншого розширення та анестезії (4.2 мм). Сучасна технологія мікрокамер дозволила створити наконечник, що відрізняється меншим розміром, ніж пристрій для введення ВМС ЛНГ. Це забезпечує кращу переносимість процедури.
  • Ефективне розширення та чітка візуалізація в порожнині матки. Пристрій має спеціальні вхідні та вихідні канали з індивідуальними запірними клапанами для оптимального керування рідиною.
  • Зручне підключення та відеозапис. Відеомонітор у комплекті. Передбачені різні рішення для вашого кабінету та його оснащення (HDMI, USB, модуль запису LiNA OperaScope).
  • Комплект, що включає притокову та відвідну трубки зі з'єднувачами Луера, простирадло з розміткою та дренажним отвором, дренажний пакет.
  • Широкий вибір одноразових інструментів дозволяє виконувати гістероскопію без обмежень, характерних для традиційної гістероскопії з використанням багаторазових інструментів. Робочий канал – 5.5 Fr.
Виробник: LiNA Medical
Країна: Швейцарія

Характеристики товару