КТР-зелений діодний лазер VELAS GBOX-5G

Лазерна система для проведення безпечних і перманентних операцій з видалення васкулярних змін і пігментації.

Детальніше
643 684 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Перетелефонуйте мені
Артикул:
Додати для порівняння0
Опис

KTP-лазер — це новітня розробка у сфері медичних лазерів, яка призначена для лікування васкулярної пігментації й проведення операцій на шкірі. Лазер діодний VELAS 5G має довжину хвилі 532 нм. Вона добре поглинається оксигемоглобіном і меланіном, роблячи лазер ефективним інструментом при проведенні широкого спектра косметичних процедур. Таких як: телеангіектазії, видалення ангіом, зірчастих ангіом, сонячного лентиго, і багатьох інших процедур.

Під час проведення процедур по поверхневому оперуванню васкулярної та пігментованої шкіри на обличчі та тілі, навколишні тканини й епідерміс захищені від виникнення післяопераційного почервоніння. Це можливо завдяки селективному поглинанню 532 нм. Вже після першої процедури зменшується кількість червоних судин.

Діодні лазерні апарати VELAS 5G використовують нове покоління кристала LBO. Завдяки стабільності такого кристала досягається потужність і надійність всієї лазерної системи. Управляти цим пристроєм дуже просто. Він має 8 дюймовий сенсорний монітор з якісною передачею кольору. Купити лазер VELAS 5G можна з гарантією в 12 місяців.

Детальніше
Параметри

Параметри

Потужність
5W / 8W
Довжина хвилі
532 нм
Клас
Безперервний, одинарний, повторний

Меню

Налаштування