Універсальний операційний стіл Uzumcu OP-2P

470 250 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Перетелефонуйте мені
Артикул:
OP-2P
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Операційні столи OP-2P фірми Üzümcü OP-2P представляють собою конструкції, які можуть бути відрегульовані для отримання положення, відповідного для проведення всіх хірургічних операцій, виготовлені з урахуванням потреб пацієнта і користувача і максимальної операційної ефективності. 
Функціональний дизайн і широкий асортимент додаткових опцій 
 
Модульна конструкція, яка формується різними хірургічними операціями з високою стабільністю. 
 
Рішення, що забезпечують досягнення положення, необхідного при будь-якому вигляді хірургічного втручання, з широким спектром аксесуарів. 
 
Телескопічний кузов дозволяє регулювати висоту на різних рівнях. 
 
Колісна система, виготовлена ​​з ABS-пластика, з високою многонаправленностью руху рухливість і діаметр 125 мм (серія OP). 
 
Ковзання 
 
 - Здатність прийому зображення в широкому просторі без порушення стерильного середовища за допомогою флуроскопіческого пристрої благода ря його рухливості в межах 300 мм в горизонтальній площині. 
 
Оптимальний кліренс в хірургічній зоні 
 
 - Максимальна видимість хірургічної зони і успішність операцій завдяки вбудованому на столі почечному хірургічного ліфта, який можна відрегулювати до 300 ̊ (120 мм). 
 
Різні варіанти матраца 
 
Високоякісний приймач зображень зі стільницею з компактного матеріалу з високою рентгенівської проникністю.
Матраци з віскози або поліуретану забезпечують комфорт пацієнтові, надаючи форму частин тіла пацієнта і запобігаючи профілактику декубітуса. Чистий і стерилізується матрац для знезараження операційної з безшовної структурою і можливістю демонтажу.

Детальніше
Параметри
OP-2P

Меню

Налаштування