Медичний налобний ліхтар Maestro з лінзами
Медичний налобний ліхтар Maestro з...
Медичний налобний ліхтар Maestro з...

Медичний налобний ліхтар Maestro з лінзами

В наявності
1 500,00 $

Інноваційний медичний налобний освітлювач з дуже якісним світлом і рівномірним світловим полем. Спеціально розроблений для хірургічної операції. Ергономічний дизайн і яскраве освітлення забезпечує кристально чисте операційне поле.

Передзвоніть мені

Завантажити КП (PDF)

Опис

Медичний налобний освітлювач з оптикою — це унікальний інноваційне джерело LED світла, який дозволяє освітлювати та, за допомогою лінз, збільшувати місце оперування чи огляду. Він легкий та зручний в користуванні. Чудово підійде для операцій та оглядах в урології, ЛОР, гінекології, ортопедії, стоматології та інших медичних областях.

Чим відрізняється налобний ліхтар хірургічний від інших? Зручністю та ефективністю користування. Гнучке регулювання медичного освітлювача на 360° дозволяє з легкістю направляти світловий промінь. Навіть при багатократній зміні позицій ви будете мати чітке позицювання. Стабільне безтіньове освітлення забезпечує інтелектуальне керування живленням, яке відбувається з використанням літійної батареї. Цей елемент живлення являється безпечним, екологічним та надійним. Компактний корпус освітлювача, що закріплений на гнучкому обручі, не має дротів. В ньому поєдналися сучасні технології, естетичний дизайн та практичність. Саме тому він може використовуватися навіть в складних умовах. Складати його без деформації в спеціальний кейс.

Характеристики товару

Живлення
Літієвий акумулятор
Потужність
3W
Діаметр світлового поля
12 — 80 мм
Освітленість
60000LUX
Кольорова температура
6500K
Тип
Налобний