Розетка для кисню Oxystar 8мм

Розетки для кислорода используются в медицине для инсталляции медицинских газов. Газовая розетка способна обеспечить надежную, максимальная защита для пациента, в случае случайной ошибки медицинского персонала. Штекер от одного газа к розетке другого газа подключить невозможно. Также исключено случайное расстыковки, так как в клапанах установлены запирающие механизмы, благодаря чему штекеры в клапанах надежно закреплены. Соединение штекеров герметично, имеет быстроразъемные клапаны, исключает утечку.
Детальніше
2 900 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Доступно з: 2020-11-19
Перетелефонуйте мені
Артикул:
10225
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Розетки для кисню використовуються в медицині для інсталяції медичних газів.
Газова розетка здатна забезпечити надійний, максимальний захист для пацієнта, у разі випадкової помилки медичного персоналу. Штекер від одного газу до розетки іншого газу підключити неможливо.
Також виключено випадкове розстикування, так як в клапанах встановлені замикаючі механізми, завдяки чому штекери в клапанах надійно закріплені. З'єднання штекерів герметично, має швидкороз’ємні клапани, що виключає витік.
Особливості розеток для кисню:

Ефективність та безпечність в обслуговуванні;
Оптимальна дезінфекція, завдяки опуклій формі натискного кільця;
З'єднання, що відрізняються за типом газів;
Заміна відповідної частини без переривання подачі газу;
Настінний монтаж, монтаж в медичні консолі;
Двоступінчата система фіксації пістолета для подачі газу в роз'ємному з'єднанні.

Такі розетки для кисню допомагають швидко і легко під'єднати медичну апаратуру до централізованої системи медичного газопостачання та постачання кисню.

Ціна вказана з урахуванням ПДВ.

Детальніше
Параметри
10225
Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:
600 грн
Фільтр призначений для тонкого очищення концентраторів кисню від дрібного пилу, завдяки чому запобігає проникненню пилу в цеолітові колонки. Завдяки фільтру пацієнт вдихає очищений кисень від мікрочастин, бактерій та...

Меню

Налаштування