Стент сечоводу Innovex 7F JJ-Open

Новий

348 грн

- +

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

 
Все про товар

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки.Така необхідність виникає в наслідок оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу.

Сечовідний JJ стент Cooper виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох сторін. Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Направляюча струна йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця.

Розмір 7F забезпечує відмінний дренаж і вихід піску після літотрипсії. Так само цим стентом можна бужировати сечовід. Але потрібно бути акуратним, тому що не завжди розмір сечоводу дозволяє використовувати такий діаметр стента.

 
Характеристики
Використаннядо 1 місяця
МатеріалБіосумісний
Довжина26см-28см
Діаметр7F
Тип кінчикаPigtail відкритий
КласСтандарт

Аксесуари

Меню