Сечовідний стент

Стент сечоводу Innovex 7F JJ-Open

400,00 грн
Товар в наявності
10155
Довжина
Кількість

Замовити КП
  Оплата на рахунок

(виставляємо офіційний рахунок від ТОВ)

  Гарантія якості

(власний сервісний центр у Києві)

  Прозорро

(ми постачаємо обладнання в державні лікарні через Prozorro)

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки.Така необхідність виникає в наслідок оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу.

Сечовідний JJ стент Cooper виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох сторін. Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Направляюча струна йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця.

Розмір 7F забезпечує відмінний дренаж і вихід піску після літотрипсії. Так само цим стентом можна бужировати сечовід. Але потрібно бути акуратним, тому що не завжди розмір сечоводу дозволяє використовувати такий діаметр стента.

10155

Інструкція

Використання
до 1 місяця
Матеріал
Біосумісний
Довжина
26см-28см
Діаметр
7F
Тип кінчика
Pigtail відкритий
Клас
Стандарт

Вам також сподобається

Реєстрація нового акаунту

Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль