Стент сечоводу Innovex 4.8F 16см JJ-Open (дитячий)

Новий

480 грн

- +

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

 
Все про товар

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки. Така необхідність виникає в слідстві оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу. 

Сечовідний дитячий стент Cooper виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох

сторін. Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Напрямна струна йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця. 

Розмір 4.8F вважається менш травматичним і ставиться по анатомічним показаннями тільки дітям. У разі лікування сечокам'яної хвороби він менш практичний, так як може забиватися при виході піску.

 
Характеристики
Використаннядо 1 місяця
МатеріалБіосумісний
Довжина16 см
Діаметр4.8F
Тип кінчикаPigtail відкритий
КласСтандарт

Аксесуари

Меню