Сечовідний стент

Стент сечоводу Innovex 4.8F 16см JJ-Open (дитячий)

400,00 грн
Товар в наявності
10158
Кількість

Замовити КП
  Оплата на рахунок

(виставляємо офіційний рахунок від ТОВ)

  Гарантія якості

(власний сервісний центр у Києві)

  Прозорро

(ми постачаємо обладнання в державні лікарні через Prozorro)

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки. Така необхідність виникає в слідстві оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу. 

Сечовідний дитячий стент Cooper виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох

сторін. Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Напрямна струна йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця. 

Розмір 4.8F вважається менш травматичним і ставиться по анатомічним показаннями тільки дітям. У разі лікування сечокам'яної хвороби він менш практичний, так як може забиватися при виході піску.

10158

Інструкція

Використання
до 1 місяця
Матеріал
Біосумісний
Довжина
16 см
Діаметр
4.8F
Тип кінчика
Pigtail відкритий
Клас
Стандарт

Вам також сподобається

Реєстрація нового акаунту

Вже зареєстровані?
Вхід або Відновити пароль