Стент сечоводу Innovex 4.8F 16см JJ-Open (дитячий)

Сечовідний дитячий стент Innovex 4,8F 16cm

Детальніше
400 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Доступно з: 2020-08-10
Перетелефонуйте мені
Артикул:
10158
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки. Така необхідність виникає внаслідок оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу. 

Сечовідний дитячий стент Innovex виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох сторін.

Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Напрямна струна-провідник йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця. 

Розмір 4.8F вважається менш травматичним і ставиться по анатомічним показаннями тільки дітям. У разі лікування сечокам'яної хвороби він менш практичний, так як може забиватися при виході піску.

Детальніше
Параметри
10158

Параметри

Використання
до 1 місяця
Матеріал
Біосумісний
Довжина
16 см
Діаметр
4.8F
Тип кінчика
Pigtail відкритий
Клас
Стандарт
Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:

Меню

Налаштування