Стент сечоводу Innovex 4.8F 16см JJ-Open (дитячий)

Сечовідний дитячий стент Innovex 4,8F 16cm

Детальніше
400 грн
Товар в наявності
Доступно з: 2020-08-10
Перетелефонуйте мені
Артикул:
10158
Бренд:
Додати для порівняння0
Супутні товари
Опис

Стенти для сечоводу використовуються для тимчасового внутрішнього дренування миски нирки. Така необхідність виникає внаслідок оперативного втручання або урологічних захворювань. Наприклад, при сечокам'яній хворобі, стриктурах сечоводу, гнійно-запальних хворобах нирок. Іноді стенти використовуються з метою розширення сечоводу. 

Сечовідний дитячий стент Innovex виконаний зі спеціального біосумісного поліуретану, закручений на кінцях на два витка Pigtail і має отвори по всій довжині. Кінчик відкритий з обох сторін.

Є мітки довжини уздовж трубки. Виріб має оптимальну жорсткість: не надто м'який і не дуже твердий. Матеріал контрастний.

У комплекті зі стентом завжди йде пластиковий штовхач довжиною 45см. Вони запаковані в стерильний пакет. Напрямна струна-провідник йде окремо. Виробник рекомендує встановлювати сечовідний стент на термін не більше одного місяця. 

Розмір 4.8F вважається менш травматичним і ставиться по анатомічним показаннями тільки дітям. У разі лікування сечокам'яної хвороби він менш практичний, так як може забиватися при виході піску.

Детальніше
Параметри
10158

Параметри

Використання
до 1 місяця
Матеріал
Біосумісний
Довжина
16 см
Діаметр
4.8F
Тип кінчика
Pigtail відкритий
Клас
Стандарт
Клієнти, які придбали цей товар, також придбали:
Меню
Налаштування