Світильник медичний пересувний Doctor Lamp LED300M

Новий

55 000 грн

В наявності

- +

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

 
Все про товар

Серед медичного обладнання важливу роль відіграє освітлення. Воно повинно бути максимально функціональним і зручним. Бути надійним помічником команди лікарів. Такими параметрами володіє безтіньовий медичний пересувний світильник LED 300M.

На відміну від галогенних світильників, ця операційна лампа не нагрівається, має приємне природне світло і служить набагато довше. Ресурс світлодіодів - 50 тисяч годин. Всі європейські клініки вже використовують в операційних кімнатах тільки LED світильники.

Пересувний медичний світильник дозволяє переміщати його не тільки в межах кімнати, але і легко перевозити між кабінетами. Це не прив'язує до конкретного приміщення, як у випадку з стельовим безтіньовим світильником.

Регулювання потужності здійснюється на панелі управляння. Всього є 10 ступенів яскравості. Поруч знаходиться кнопка включити-виключити. По центру плафона розташована знімна ручка для зміни положення світильника. Вона може стерилизоваться в автоклаві.

Світильник має надійну систему важелів, які дозволяють встановити плафон в будь-якому зручному положенні. Самовільно нічого не опускається і не піднімається - все дуже надійне. Нижня платформа виконана з чавуну, що забезпечує високу стійкість. Каучукові колеса мають гальма. 

Окремо варто сказати про джерела світла. У цьому медичному світильнику використано 24 супер ефективних світлодіода від німецького виробника Osram. Вони мають високу яскравістю і чудову передачу кольорів (Ra = 98). Температура світла - нейтрально білий 4500К.

Плафон світильника зібраний щільно, придатний для миття мокрою ганчіркою. Усередині нього немає небезпечної напруги - вся електроніка працює від напруги 24 вольта. Дана лампа сертифікована в Україні і Європі як безпечний і ефективний безтіньовий хірургічний світильник для операційної кімнати.Бестеневая лампа

 
Характеристики
ТипПересувна
МатеріалLED Osram
Живлення220-230V 50Hz
Потужність24W
Висота160-210 см
Діаметр300 мм
Діаметр світлового поля90-200 мм
Освітленість70000-120000 Lux
Кольорова температура4500K

Меню