Гнучкий відеоуретерореноскоп Innovex

Новий

33 600 грн

- +

Отримайте комерційну пропозицію прямо зараз:

Завантажити КП в PDF

Ваш запит прийнято. Скоро з вами зважиться наш менеджер.

Упс, помилка відправлення. Зателефонуйте нам!

Додати для порівняння

Все про товар

Гнучкий відео уретерореноскоп Innovex створений для проведення контактної літотрипсії в порожнині нирки або в сечоводі (RIRS). Дозволяє досягти стану "stone free" без розрізів і проколів.

Уретероcкоп продається в Україні під торговою маркою Innovex. У Європейському союзі він продається під торговою маркою Dornier Asix.

 

Пристрій має власний блок управління (відеопроцесор), який підключається до будь-якого операційного монітора через порт HDMI, DVI, AV або USB. Є штатні функції: запис фото і відео, стоп-кадр, баланс білого, 4х кратний зум, регулювання яскравості.

Ендоскоп поставляється в стерильному вигляді. Має ліміт часу 10 годин. Час підсумовується з моменту кожного включення. Середній час виконання дроблення каменя діаметром 10-15 мм - 1 година і залежить від потужності і типу лазера.

Методика складається з, приблизно, таких кроків:

1. Жорстким ендоскопом встановлюється напрямна струна

2. По струні вводиться спеціальний амплац (кожух). Під рентген-контролем він доводиться до верхньої третини сечоводу.

3. Через кожух вводиться уретерореноскоп. Інспектується весь простір нирки з метою виявлення місць локалізації конкрементів.

4. У робочий канал гнучкого ендоскопа вводиться оптоволокно гольмієвого або тулієвого лазера (товщина 200-365 мкм).

5. В окремий порт уретерореноскопа Innovex подається фізрозчин з метою безперервної промивки порожнини нирки.

6. Лазер подає промінь через волокно на камінь. Відбувається дроблення. Деякі невеликі фрагменти конкремента можна витягти ендоскопічним кошиком Innovex.

7. Після проведення процедури пацієнт стентуєтьс. На розсуд лікаря, він може залишатися на добу в стаціонарі або бути виписаний додому в той же день.

 

Чому вам потрібно купити гнучкий відеоуретероскоп Innovex?

• Ви можете запропонувати пацієнтові операцію одного дня, без проколу на спині.

• Ви можете бути впевнені, що у вас під рукою є інструмент, який дозволить дістати камінь з будь-якої ниркової чашки і успішно закінчити операцію.

• Ви можете зменшити ризик для пацієнтів з однією ниркою, якщо запропонуєте їм гнучку контактну літотрипсії замість PCNL.

• За допомогою гнучкого ендоскопа ви можете провести високоякісну уретеро-цисто-нефроскопію всіх сечовивідних шляхів з метою діагностики раку, виявлення стриктур або аномалій.


Комерційні умови гнучкі - зв'яжіться з нами, і наш менеджер приїде до вас для демонстрації відеоуретерореноскопа Innovex і обговорення варіантів співпраці.

Характеристики
ВикористанняОдноразовий
Довжина600 мм
Діаметр9F
Діаметр каналу1.2мм (3.6F)
Кут вигинуДвухторонній (275°/275°)
 
Відео

Завантажити

Innovex 2020

Комерційна пропозиція

Завантажити (1.9M)

Меню

Порівняти 0