Ударно-хвильова терапевтична система для лікування еректильної дисфункції MODUS Focus ED-SWT

Ударно-хвильова терапія - це ефективний неінвазивний метод лікування, а не має побічних ефектів.  Процедура повністю безболісна і без неприємних відчуттів.  Ударно-хвильова система MODUS Focus ED-SWT забезпечує високий успіх при проблемах з ерекції.  80% пацієнтів повертають природну ерекцію за 6-12 сеансів без використання медикаментів.  Це доведений ефективний метод лікування імпотенції.

ED-SWT-терапія застосовується до різних частин статевого члена і кореня статевого члена.  У кожному сеансі виповнюється 300 пострілів в кожну область, всього 1,500 шокових пострілів.  Наноситься на 5 різних точок статевого члена.

Детальніше
874 500 грн Без ПДВ
Товар в наявності
Доступно з: 2020-11-19
Перетелефонуйте мені
Артикул:
10173
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

На відміну від системи променевої шокової терапії, система ESWT забезпечує наведення і фокусування на вибраній анатомічної області.  Здійснено пряма передача ударних хвиль в точку фокусування.  Modus ESWT на додаток до фізіотерапії, ортопедії, ветеринарії і т. Д. Вони використовуються в таких додатках, а також для лікування розладу еректильної дисфункції, відомого серед населення як імпотенція.

Принцип дії Modus ESWT - електрогідравлічний фокус по центру.  Він використовує акустичні хвилі, щоб ініціювати процес, званий неоваскуляризацией, в деяких частинах тіла за допомогою ударно-хвильової терапії.  В результаті неоваскуляризации утворюються нові кровоносні судини.

Ця система використовується в ортопедії, фізіотерапії, спортивній медицині, урології, естетиці, красі і ветеринарії.

Сфокусовані ударні хвилі

 • Максимальна проникнення в тканини більше у сфокусованих ударних хвиль.  Таким чином збільшується терапевтичний результат.

 • Глибина проникнення: 7 см (ефективна до 12 см)

 • Точна доставка енергії в обрану анатомічну область

 • Швидкий імпульс

 • Висока щільність енергії

Функції

 • Пристрій Focused Modus ED дуже ефективно завдяки глибині проникнення 7 см.

 • Легкий і портативний.  Ви можете лікувати пацієнтів де завгодно і коли завгодно.

 • Апарат надає готові лікувальні програми, а також візуальну, письмову і відеоінформацію.  (Керівництво по показаннями і патологічним застосуванням).

Modus ED SWT пропонує 3 варіанти аплікатора для лікування.modus-eswt-focused-2.jpg

Modus ESWT ® (сфокусована - ударно-хвильова терапія) Урологія - фізіотерапія - ортопедія

Проф.  Д-р Левент Пешкірчоглу Modus ED SWT Відео про застосування терапії ерекції

Modus ESWT ® (сфокусована - ударно-хвильова терапія) Урологія - фізіотерапія - ортопедія

Лікування ED-SWT застосовується безпосередньо до різних частин статевого члена і корені статевого члена.  За один сеанс наноситься 300 пострілів в кожну область впливу, і в цілому застосовується 1500 розрядів.

Modus ESWT ® (сфокусована - ударно-хвильова терапія) Урологія - фізіотерапія - ортопедія

На відміну від системи променевої шокової терапії, система ED-SWT забезпечує наведення і фокусування на обрану анатомічну область.

Modus ESWT ® (сфокусована - ударно-хвильова терапія) Урологія - фізіотерапія - ортопедія

Підвищення тиску в результаті наповнення кров'ю змушує тканини статевого члена стимулювати область білкову оболонку, яка має життєво важливе значення для підтримки ерекції.

Детальніше
Параметри
10173

Параметри

Потужність
100 мДж-200 мДж
Вага
35 кг

Меню

Налаштування