Відеоларингоскоп Hugemed MAC 2, 3, 4 Багаторазовий

Ларингоскоп багаторазовий від компанії Hugemed. В комплекті 3 клинки та кейс для транспортування. Запис відео та фото, USB-роз'єм.

Детальніше
99 000 грн Без ПДВ
Комплектація
В наявності
Перетелефонуйте мені
Артикул:
Бренд:
Додати для порівняння0
Опис

Багаторазовий ларингоскоп від компанії Hugemed є кращою пропозицією для щоденної практики ларингоскопії. Це унікальна мобільна система для проведення інтубації й забезпечення прохідності дихальних шляхів. Компактний та простий у використанні пристрій може бути використаний як в операційних, так і в умовах надання екстреної допомоги поза приміщеннями. Така можливість доступна завдяки акумуляторній літійній батареї, автономної роботи якої вистачає на 10 годин. Заряджається батарея 2 години.

Функціональність та можливості відео ларингоскопа

Великою перевагою пристрою є вбудований 3-хдюймовий екран. Дозволяє проводити відеоларингоскопію, під час якої можна оглянути верхні дихальні шляхи та надати швидку допомогу при інтубації. Функція Smart Anti-Fog усуває проблему запотівання камери, що набагато покращує зображення. Крім роботи в реальному часі, пристрій дозволяє записувати відео і фото матеріали для подальших досліджень на Micro SD картку.

Відеоларингоскоп комплектується клинками Macintosh різних форм. Це насадки MAC2, MAC3, MAC4. Застосовується в щоденній інтубації трахеї, в анестезії, під час операцій і екстреної допомоги.

В компанії Maestro Medical можна купити комплект ларингоскопа з МАС2, MAC3, MAC4

Детальніше
Параметри

Меню

Налаштування